4 Niedziela Wielkanocna - 7.V.2017r.

1. Jutro Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika - Głównego Patrona Polski. Imieniny obchodzi nasz ks. proboszcz. Składamy najlepsze życzenia imieninowe wraz z modlitwą.
2. W sobotę 13 maja przypadnie 100 rocznica rozpoczęcia Objawień MB w Fatimie. Na wieczorową Mszę św. zapraszamy czcicieli Matki Bożej. Msza św. w int. Rodziny RM, poprzedzona różańcem. Bezpośrednio po Mszy św. włączymy się w Procesję Fatimską idącą z kościoła Chrystusa Króla Wszechświata. Na zakończenie Apel Jasnogórski w naszym kościele.
3. W sobotę 13 maja w Łomży spotkanie oazowiczów wszystkich pokoleń. Spotkanie rozpocznie się o g. 9.30 w budynku szkoły katolickiej.
4. Za tydzień dzieci kl. III ze SP Nr 1 przystąpią podczas Mszy św. o 12.30 do I Komunii św. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w piątek o 16.30.
5. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaniosły do naszych domów i mieszkań zaproszenia na Misje Święte.