3 Niedziela Wielkanocna - 30.IV.2017r.

1. W maju będziemy obchodzili 100 lecie Objawień MB w Fatimie. Proszę o odnowienie kapliczek MB, które są w wielu miejscach naszej parafii. Zachęcam do śpiewu Litanii Loretańskiej, by sławić przymioty Matki Bożej i prosić Ją o wstawiennictwo w naszych potrzebach. Proszę o modlitwę w intencji Misji Świętych i naszej Ojczyzny. Nabożeństwo majowe po Mszy św. wieczorowej.
2. W tym tygodniu przedstawiciele parafii przyniosą do naszych domów i mieszkań zaproszenia na Misję Święte. Proszę o życzliwe ich przyjęcie.
3. We wtorek święto Flagi Narodowej. Zachęcam do wyrażenia swojego patriotyzmu poprzez wywieszenie naszej biało-czerwonej Flagi Narodowej.
4. W środę 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski - Głównej Patronki Polski. Msze św. o g. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00.
5. W czwartek 4 maja Wspomnienie św. Floriana Męczennika, Patrona naszego miasta i strażaków. W tym dniu módlmy się o potrzebne łaski dla naszego miasta i strażaków.
6. W tym tygodniu I środa, I czwartek, I piątek i I sobota m-ca maja. Nabożeństwa po Mszy świętej.
7. Za tydzień dzieci kl. III ze SP Nr 2 przystąpią podczas Mszy św. o 12.30 do I Komunii św. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w piątek o 16.30.
8. Za tydzień rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.
9. Wystawa IPN-u o bł. ks. Jerzym Popiełuszko jest dostępna w KOKiS-ie w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00 do 20 maja.