Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024

  • Email

1.      W dniu dzisiejszym po Mszy Świętej z godziny 9:00 spotkanie Rodziców i kandydatów do bierzmowania.

2. Serdecznie zapraszamy po mszy świętej z godziny 17:00 na wyjątkowe wydarzenie, koncert pod tytułem „Wiara czyni cuda” przygotowany przez Kolneński KOKiS. W programie utwory z repertuaru chrześcijańskiego m.in. zespołu TGD, utwory GOSPEL, pieśni uwielbienia oraz utwory poświęcone Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II. W dniu koncertu można będzie zobaczyć Wystawę poświęconą życiu i twórczości Św. Jana Pawła II.

3. W dniu jutrzejszym młodzież z naszej parafii przystępująca do sakramentu bierzmowania złoży świadectwo wiary o godzinie 16:00. Na spotkanie zapraszam także rodziców. Sakramentu bierzmowania udzieli Ksiądz Biskup za tydzień w niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 17:00

4. We wtorek 16 kwietnia po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

5. Dziękuje za ofiary złożone w ostatnim czasie na prace remontowe: od Państwa Stanisławy i Michała, Państwa Ewy i Marka, Leszka i Jolanty oraz przelewem od Pana Krzysztofa, Pani Doroty, Pani Małgorzaty i Pani Teresy.             Z serca za każde dobro dziękuję. . .

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odeszli: + Henryk Wróblewski l. 80, + Czesława Dominika Barwińska l. 88, + Maria Truszkowska l. 64, + Władysława Kubrak l. 96 Wieczny odpoczynek ...

         Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk