Duszpasterze

Proboszcz parafii:

Ks. UradzińskiKs. Kan. mgr STANISŁAW URADZIŃSKI - Dziekan Kolneński
s. Stanisława i Leokadii z d. Gładyszewska, ur. 12.05.1958 w Augustowie, par. NSJ, wyświęcony 26.05.1984 w Łomży przez bp. J. Paetza; 30.12.1985-31.12.1990 członek rady kapłańskiej; 7.09.1998-25.08.1999 wizytator religii dek. Czyżew; od 07.09.1998 duszp. rodzin dek. Czyżew; od 09.11.1999 członek Komitetu Obchodu Roku Jubileuszowgo 2000 w Diec. Łomżyńskiej; od 2004 dziekan rejonowy kolneńskiego rejonu duszpasterskiego; od 2007 członek rady kapłańskiej i diecezjalnej rady d.s. ekonomicznych; od 2008 kapelan policji w Kolnie.

Wikariusz:
od 1.09.1984 - Płonka Kościelna,
od 1.09.1986 - Ostrołęka św. Antoniego,
od 1.07.1987 - Dobrzyjałowo,
od 1.07.1989 - Łomża św. Brunona,
od 5.11.1991 - Łomża św. Michała Archanioła.

Proboszcz:
od 17.06.1995 - Zuzela,
od 01.07.2004 - Kolno św. Anny.

tel/fax - 86 2782102

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wikariusze parafialni;

Ks.mgr lic. teol. Artur Akimowicz - od 2014r

Ks. mgr lic. Grzegorz Karwowski - od 2015r.

 

 

 

 

 

 

 

wzasiegu logo w70pxrngk