Zesłanie Ducha Świętego - 4.06.2017r.

1. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała o g. 18.00.
2. W środę modlitwa w intencji obrony ludzkiego życia i Rodziny Szkaplerznej razem z nabożeństwem czerwcowym.
3. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu ogarniamy modlitwą wszystkich kapłanów.
4. Za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Odpust w Borkowie.
5. 15 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Prosimy o przygotowywanie ołtarzyków w tych samych miejscach.
6. Harcerze zapraszają do udziału w Brunoniadzie 2017. Jest to wyprawa na rowerach z Kolna do góry śmierciowej św. Brunona, koło Kozła. Wyruszamy w sobotę 10 czerwca o godz. 9.00 spod naszej świątyni. Zapisy u księdza Grzegorza.
7. Zapraszamy młodzież do udziału w Festiwalu Młodych w Płonce Kościelnej w sobotę 17 czerwca 2017 r. Będzie to dziękczynienie za przeżyty rok szkolny i Sakrament Bierzmowania. Wyjazd o godz. 9.00 przy naszej świątyni. Zapisy u ks. Artura.