XI Niedziela zw. - 18.VI.2017r.

1. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Zapraszamy na Nieszpory o Najświętszym Sakramencie, które śpiewamy po wieczorowej Mszy św.
2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała o g. 18.00. Poświęcenie ziół i kwiatów. Błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli, aby włączyli się w dziękczynienie za mijający rok szkolny i prosili o dobre wakacje.
3. W piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
4. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy do błogosławieństwa małżeństwa oczekujące narodzin dziecka.
5. W czwartek 22 czerwca przypadnie 60 rocznica śmierci ks. Jana Krzewskiego. Na Mszę św. w jego intencji zapraszamy w niedzielę 25 czerwca o g. 11.00.
6. Msza św. o błogosławieństwo w pracy na roli dla gospodarzy z całej naszej parafii będzie odprawiona 2 lipca o godz. 11.00.