4 Niedziela W.P. - 11.III.2018r.

1. Jutro 12 marca ks. Grzegorz czci swojego Patrona. Z tej okazji składamy ks. Grzegorzowi serdeczne życzenia imieninowe; Bożej łaski, zdrowia, ludzkiej życzliwości i radości z posługi kapłańskiej.
2. We wtorek 13 marca 5 rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka. Różaniec o 17.00. Msza św. w int. RM i TVTrwam o 18.00.
3. Za tydzień 18 marca rozpoczną się rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. W niedzielę Msze św. z naukami rekolekcyjnymi jak zwykle. W poniedziałek i wtorek Msze św. o g. 9.00, 11.00, 16.30, 18.00. Spowiedź przed i w czasie Mszy św. Pamiętajmy o zwrocie zaproszeń do spowiedzi. Modlitwą ogarniajmy rekolekcjonistę księdza Jacka Czaplickiego i nas byśmy dobrze przygotowali się i przeżyli te rekolekcje.
4. Dziękujemy wszystkim osobom, które złożyły w sklepach produkty żywnościowe na paczki dla ubogich rodzin. Dziękujemy za organizację zbiórki żywności dla naszego Parafialnego Zespołu Charytatywnego Caritas.