Wielkanoc - 12.04.2020r.

1. Jutro II dzień Wielkanocy. Msze św. jak w każdą niedzielę.
2. Odmawiajmy w naszych rodzinach Nowennę do Miłosierdzia Bożego, by przygotować się do Święta Miłosierdzia Bożego.
3. W najbliższy piątek z racji Oktawy Wielkanocnej można spożywać pokarmy mięsne.
4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego.
5. Dziękujemy wszystkim osobom, które w tym czasie epidemii troszczą się o funkcjonowanie naszej ojczyzny, o nasze bezpieczeństwo i zdrowie. Dziękujemy za okazywaną pomoc osobom potrzebującym. Niech to świadczone dobro bliźnim przybliża do Jezusa obecnego w człowieku potrzebującym.
6. Przesyłamy Wam Drodzy Parafianie nasze życzenia świąteczne.
Niech Zmartwychwstały Jezus – Pan życia wlewa w nas swoją łaskę miłości, nadziei, wiary i radości. Niech Jego zmartwychwstanie będzie dla nas gwarantem ( jeśli będziemy z nim żyli na co dzień) zwycięstwa nad złem, grzechem, śmiercią oraz wszelkimi trudnościami i bolesnymi doświadczeniami naszego życia osobistego, rodzinnego i społecznego.
Owocnego przeżywania tych świątecznych dni w gronie najbliższej rodziny.
JEZUS ŻYJE. ALLELUJA !!!!