Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego – 31.12.2023

  • Email

1.      W dniu dzisiejszym nabożeństwem po Mszy Świętej z godziny 17:00 zakończymy kończący się rok dziękując za otrzymane dobro i upraszając Błogosławieństwa Bożego na nowy 2024 rok.

2. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte będą sprawowane tak jak w każdą niedzielę z wyjątkiem Mszy Świętej o godzinie 7:00, której nie będzie.

3. W najbliższą sobotę Uroczystość Trzech Króli. Msze Święte będą sprawowane tak jak w każdą niedzielę. Będzie to też dzień szczególnych wydarzeń. Oprawę muzyczną na mszy o godzinie 9:00 podejmie zespół wokalny z KOKiSu w Kolnie. Po Mszy Świętej z godziny 12:30 zapraszamy do wspólnego kolędowania w Orszaku Trzech Króli, który zakończymy przy miejskiej szopce. Dzieci zapraszamy w przebraniach aniołków. Z kolei po Mszy Świętej z godziny 17:00 zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w naszej świątyni – Musical „Początek”, wystawiany przez Ostrowską Grupę Teatralną.

4. Serdecznie dziękuję za składane ofiary na trwające prace remontowe przy plebanii. Zarówno te złożone przy okazji wizyty duszpasterskiej jako ofiary na kościół jak i indywidualne w ostatnim czasie.

         Dziękuję za złożone ofiary indywidualne od: Państwa, Jerzego i Barbary, Marianny i Andrzeja oraz przelewem od Pani Doroty, Pani Grażyny, Państwa Elwiry i Roberta, od Państwa Zofii i Stanisława, Pani Elżbiety, Pani Ewy, Pani Doroty, Pani Joanny, Pani Anny, Pani Zofii, Pana Kazimierza

                                                                                                     Z serca wszystkim dziękuję

5. Zwolniły się miejsca na wyjazd zimowy na narty. Chętne osoby zapraszamy do zgłaszania się do zakrystii.

6. Trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Z serca dziękujemy tym wszystkim, którzy przyjmują nas w swoich domach w ten sposób razem budując wspólnotę parafialną. Jesteśmy wdzięczni za Wasze dary serca złożone na kościół jak i dla księży. Czekamy na kolejne spotkania w duchu wiary i wzajemnej życzliwości.

2.I – wtorek

g. 15.00 - ul. Łabno Małe - 2 ks.

ul. Zakole - 1 ks.

3.I – środa

g.15.00 - ul. M. Konopnickiej 3, 3a, - 1 ks

ul. M. Konopnickiej 5 - 1 ks.

ul. Staszica, Polna, Zielona – 1ks.

          4.I - czwartek              

                                                       g. 15.00 - ul. Grunwaldzka – 2 ks                                                            

ul. Kościelna, Jana z Kolna, Pl. Wyszyńskiego – 1 ks.

                                        5.I – piątek                                              

g. 15.00 - ul. 11 listopada 10 – 1 ks.

ul. Kopernika - 2 ks.

7.I – niedziela

g. 15.00 - ul. 11 listopada 14 – 1 ks.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do Domu Ojca: + Ryszard Śliwka l. 82 Wieczny odpoczynek . . .

         Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk