Ogłoszenia parafialne

II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024

1.      W związku z 600leciem miasta, które przypada w przyszłym roku, a także 600leciem erygowania parafii Świętej Anny w Kolnie zwracamy się z prośbą do naszych Parafian i Miłych Gości z prośbą o przekazanie kopi starych fotografii dokumentujących życie parafialne. Być może ktoś z Was ma zdjęcia z komunii świętej, ślubu czy innych uroczystości gdzie w tle znajduje się kościół, plebania? Bardzo prosimy o udostępnienie. Chcemy przygotować taką retrospektywną publikację dokumentującą to nasze wspólne dziedzictwo.

         Materiały bardzo proszę przekazywać Księdzu Sławomirowi bądź na maila parafialnego.

2. W poniedziałek i wtorek, odbędą się rekolekcje szkolne. Spotkaniom rekolekcyjnym będzie przewodniczył Eric Hounake. W poniedziałek będą spotkania w szkole: SP 1 g. 9:00, SP 2 g. 11:00, Zespół Szkół g. 13:00 a we wtorek w kościele w tych samych godzinach. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa. Z kolei rekolekcje parafialne odbędą się począwszy od 17 marca czyli od piątej niedzieli Wielkiego Postu i zakończą 19 marca uroczystym wprowadzeniem i posłaniem do naszych rodzin relikwii Rodziny Ulmów.

3. Zachęcamy d spowiedzi wielkopostnej i uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. Pamiętajmy też o jałmużnie jako naszej formie wsparcia bliźnich.

4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć alumna Wyższego Seminarium Duchownego, który podzieli się świadectwem powołania, a ofiarami wesprzemy Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży.

5. W minionym tygodniu na prace remontowe wpłynęły ofiary od Państwa Jana i Teresy. Za każde dobro duchowe i materialne dziękujemy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odeszła: + Anna Pikulińska l. 81 Wieczny odpoczynek ...

         Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk