Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 20.XI.2022r.

1. Jutro Wspomnienie Ofiarowania MNPanny.
W tym dniu modlitwą otoczmy Pasterza naszej diecezji bp-a Janusza z racji imienin.
2. We wtorek Wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. Z tej okazji nasze podziękowania za śpiew w naszej parafii p. organiście Rafałowi i chórowi parafialnemu z życzeniami bożej łaski, opieki świętej patronki i radości ze śpiewania Panu Bogu i ludziom. Wieczorem zapraszamy na Mszę św. w intencji chóru.
3. Od czwartku do soboty trwać będziemy na adoracji Jezusa Eucharystycznego. W tych dniach Msze św. połączone z adoracją i okazją do spowiedzi o g. 9.00, 11.00, 18.00. Pomiędzy mszami świętymi czas na osobistą adorację Pana Jezusa. Czas, który ofiarujesz Jezusowi na osobistą adorację będzie twoim wyznaniem wiary w Jego żywą i prawdziwą obecność w Najświętszym Sakramencie.
4. Za tydzień rozpoczniemy adwentem nowy rok liturgiczny.
5. W tym tygodniu p. organista przyniesie opłatki do mieszkańców ulic Księcia Janusza, Kościuszki, Chopina, Łaziennej, Żeromskiego, 1 Maja, Sienkiewicza, Mickiewicza, Słowackiego, Aleksandrowskiej, Marii Dąbrowskiej,