5 Niedziela Wielkanocna - 14.V.2017r.

1. We wtorek 16 maja święto św. Andrzeja Boboli - Prezbitera i Męczennika, Patrona naszej Diecezji. Jutro na Mszy św. wieczorowej powitamy relikwie św. Andrzeja Boboli, które pozostaną w naszej parafii.
2. Za tydzień dzieci kl. IV ze szkół podstawowych przystąpią do Rocznicowej Komunii Świętej na Mszy św. o 12.30. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców w piątek o g. 16.30.
3. W najbliższą niedzielę 21 maja rozpoczniemy tygodniowe Misje Święte. Misje Święte to szczególny czas łaski i miłosierdzia Boga. Bardzo prosimy o takie ułożenie swoich zajęć w tym czasie Misji by to Misje i udział w nich był najważniejszy. Każda rodzina otrzymała zaproszenie wraz z programem Misji. Gdyby ktoś jeszcze nie miał to program jest wyłożony pod chórem.
4. Diecezjalne obchody 100 rocznicy objawień fatimskich odbędą się w Łomży 3 czerwca. Organizujemy wyjazd autokarem na tę obchody. Informacje są w gablocie. Zapisy do 28 maja w zakrystii.