14 Niedziela zw. - 9.VII.2017r.

1. We wtorek 11 lipca święto św. Benedykta Opata - patrona Europy. Módlmy się w intencji Europy, aby nie odeszła od Boga i praw Bożych.
2. W środę Uroczystość św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu Biskupa i Męczennika - Patrona naszej diecezji. Ogarnijmy modlitwą naszą diecezję, prosząc Boga, aby nam błogosławił.
3. Odmawiamy Nowennę do Matki Bożej z Góry Karmel, by przygotować się w ten sposób do przyjęcia szkaplerza MBSzkaplerznej. Nałożenie szkaplerzy MB w niedzielę 16 lipca w liturgiczne wspomnienie NMP z Góry Karmel na Mszy św. o g. 11.00.
4. Od piątku 14 lipca rozpoczniemy Nowennę do św. Anny, przygoto-wując się do Odpustu parafialnego św. Anny w dniu 23 lipca.
5. 5. Diecezjalne Spotkanie Matek i Teściowych odbędzie się w niedzielę 16 lipca br. w Śniadowie. Informacja w gablocie.
6. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna od wtorku do soboty g. 9.00 -10.00 i po wieczorowej Mszy św.. Kancelaria na czas remontu jest przeniesiona z plebanii do budynku parafialnego.
7. Przy parafii Chrystusa króla Wszechświata w dniach 11 i 12 lipca odbędzie się „Letnie Kino Nadziei”. Będą wyświetlane filmy „Wyklęty” oraz „Biała jak mleko, czerwona jak krew”. Początek seansów o g. 21.00.
8. Nasza parafia jest jedną z 1965 organizacji i parafii, która objęła pomocą konkretną rodzinę z Aleppo. Takich rodzin jest 6097. Pomoc z Polski wynosi ok. 20 milionów złotych. Dziękujemy wszystkim, którzy składali swoje ofiary na tę pomoc dla poszkodowanych w Aleppo. W najbliższą niedzielę 16 lipca ponowimy taką zbiórkę ofiar do puszek, aby można było naszą pomoc tej konkretnej rodzinie przedłużyć.