15 Niedziela zw. - 16.VII.2017r.

1. Trawmy w odmawianiu Nowenny do św. Anny przygotowując się do odpustu parafialnego. Istotą odpustów parafialnych jest uzyskanie odpustu, czyli darowanie kar za popełnione grzechy i ofiarowanie go za siebie lub za osobę zmarłą. W sobotę 22 lipca po Mszy św. wieczorowej udamy się na stary cmentarz, by tam odmówić różaniec za naszych zmarłych.
W niedzielę 23 lipca nasz główny parafialny Odpust ku czci św. Anny, Matki NMPanny. Suma odpustowa z procesją eucharystyczną o godz. 12.30. Proszę o pełny skład procesji.
2. Nasza parafia jest jedną z około dwóch tysięcy instytucji i parafii, która objęła pomocą konkretną rodzinę z Aleppo. Takich rodzin jest 6097. Pomoc z Polski wynosi ok. 20 milionów złotych. Dziękujemy wszystkim, którzy składali swoje ofiary na tę pomoc dla poszkodowanych w Aleppo.