1 Niedziela adwentu - 3.XII.2017r.

1. Rozpoczynamy dzisiaj nowy rok liturgiczny - pod hasłem "Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym".
2. Rozpoczęliśmy również Adwent przygotowując się do Bożego Narodzenia. Roraty w dni powszednie o g. 7.00 poprzedzone śpiewem Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP. Dzieci zapraszamy na Roraty w poniedziałek, środę i piątek.
3. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała jutro o g. 18.00.
4. W tym tygodniu I środa i I czwartek m-ca grudnia. Nabożeństwa w poszczególne dni jak zwykle.
5. W piątek 8 grudnia Uroczystość niepokalanego Poczęcia NMPanny. Msze św. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji kobiet a więc babć, żon, narzeczonych, sióstr i córek.
6. Za tydzień będziemy odchodzili "Dzień pomocy Kościołowi na Wschodzie". Modlitwą i ofiarami składanymi do puszek będziemy wspierali katolików na wschodzie.
7. Zachęcamy do nabywania świec Adwentowego Dzieła Pomocy Dzieciom.