3 Niedziela Adwentu - 17.XII.2017r.

1. Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi, by przygotować się na Boże Narodzenie. Spowiadamy codziennie na roratach i pół godziny przed wieczorową Mszą św. Prosimy nie odkładajcie spowiedzi na ostatnie dni przedświąteczne.
2. Najbliższa niedziela będzie ostatnią niedzielą adwentu a jednocześnie dniem wigilii Bożego Narodzenia. W tym dniu zapraszamy do kościoła z lampionami, aby zabrać z sobą do domu Światełko Betlejemskie. Nie będzie Mszy św. o g. 17.00.
3. W związku z przepisami o bezpieczeństwie ruchu drogowego informujemy, że nie ma już przejścia konduktu pogrzebowego z kaplicy pogrzebowej do kościoła a jest przejazd pojazdami. Tak jak jest przejazd z kościoła na cmentarz.
4. Zachęcamy do kupowania świec Caritasu - Adwentowego Dzieła Pomocy Dzieciom.
5. Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętają o zobowiązaniach finansowych wobec parafii i złożyli już swoje ofiary na jej funkcjonowanie za 2017r.