Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Zwykła – 04.02.2024

1. W najbliższy poniedziałek 5 lutego wspomnienie Świętej Agaty patronka chroniąca przed pożarami, a także parom starającym się o dziecko. Z tej racji jutro będziemy święcić chleb Świętej Agaty. Serdecznie zapraszamy.

2. W sobotę 10 lutego Mszą Świętą o godzinie 18:00 rozpocznie się seminarium odnowy wiary prowadzone przez wspólnotę Gloriosa Trinita. Jest to okazja to pogłębienia swojego życia duchowego, a także wiedzy religijnej. Przez kolejne soboty będziemy zgłębiać tę duchową rzeczywistość. Już dzisiaj gorąco zapraszam do skorzystania z tej duchowej propozycji.

3. Za tydzień w niedzielę 11 lutego będziemy błogosławić wszystkich zakochanych/narzeczonych na każdej Mszy Świętej. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, którym serce podpowiada określony sygnał, aby razem tutaj w przestrzeni ołtarza upraszać Bożego Błogosławieństwa do budowania pięknych dojrzałych relacji.

4. Od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu rozpoczniemy w parafii tzw. kurs przedmałżeński. Będzie to cykl spotkań przygotowujących młodych do sakramentu małżeństwa. Chętne pary prosimy o zgłoszenie się na pierwsze spotkanie w dniu 18 lutego na godzinę 14:00 w salkach parafialnych.

5. W minionym tygodniu na prace remontowe wpłynęły dwie ofiary Anonimowe, a także dar serca od Pani Lucyny, Pani Doroty, Pani Joanny, Pani Anny, Pani Magdaleny, Pana Krzysztofa. Trwa okres rozliczeniowy podatkowy i jeśli ktoś ma taką możliwość to może w rozliczeniu uwzględnić darowiznę na kościół. Za każde dobro duchowe i materialne dziękujemy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odeszli: Janina Anna Kapelańska l.88, Antoni Grużewski l. 82, Janina Ptak l. 95, Grzegorz Samul l. 54 Wieczny odpoczynek ...

         Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk