Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Zwykła – 14.01.2024

1. W dniu dzisiejszym po Mszy Świętej z godziny 12:30 serdecznie zapraszam na wspólne kolędowanie z naszą dziecięcą scholą prowadzoną przez Wiktorię i Patryka. Dziękuję naszym dzieciom i Prowadzącym scholę za włożony trud, poświęcenie czasu i w ten sposób budowanie wspólne przestrzeni wiary.

2. Również w dniu dzisiejszym zapraszamy na koncert chóru Katedralnego VOX HUMANA o godzinie 18.00 na sali widowiskowej KOKiS. Jest to chór w którym swój czynny udział mają także kolniacy. Wstęp wolny!

3. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie osób wyjeżdżających na zimowisko w góry.

3a. We wtorek po mszy w kaplicy Matki Bożej spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

4. Od poniedziałku 22 stycznia do środy 25 stycznia w parafii będą trwały półkolonie zimowe. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do Księdza Andrzeja. Ilość miejsc ograniczona.

5. W minionym tygodniu zakończył się pierwszy etap remontu plebanii. We wtorek Ksiądz Biskup podczas dekanalnej kolędy poświęci odnowione pomieszczenia. Dziękuję za okazane wsparcie duchowe i materialne. W ostatnim czasie spłynęły trzy ofiary Anonimowe oraz dar serca od Państwa Hanny i Jerzego oraz Pana Zdzisława. Z serca wszystkim dziękuję. Za tydzień ofiary będą przeznaczone na koszta remontowe.

6. Trwają nawiedziny duszpasterskie w domach. Jesteśmy zbudowani Waszą postawą otwarcia i życzliwości. Dziękujemy, że otwartym sercem przyjmujecie błogosławieństwo z którym idziemy do Waszych domów.

14.I – niedziela

g. 15.00 - ul. Konstytucji 3 Maja 66b i 66c - 1 ks

ul. Konstytucji 3 Maja 66 i 66a - 1 ks.

15.I – poniedziałek

g. 15.00-ul. Sobieskiego – 2 ks.

ul. Św. Floriana – 1 ks.

17.I - środa

g. 15.00 - ul. Łazienna, Chopina, Żeromskiego – 1ks.

ul. Kościuszki – 2 ks.

18.I – czwartek

g. 15.00 - ul. Strażacka – 1 ks.

- ul. Konstytucji 3 Maja + ul. Boczna – 2 ks. (z obu stron do zejścia)

19.I – piątek

g.15.00 - ul. Żurawia i Łąkowa (łącznie z blokiem) - 1 ks.

- Pl. Wolności – 2 ks.

20.I – sobota

g. 9.00 - ul. St. Krupki - 3 ks

21.I – niedziela

g. 15.00 - ul. M. Dąbrowskiej str. nieparzysta z przyległymi ulicami -1 ks.

22.I – poniedziałek

g. 15.00 - ul. Ks. Janusza – 2 ks.

23.I – wtorek

g. 15.00   - ul. 1 Maja - 1 ks.

ul. Okrzei – 1 ks.

24.I – środa

g. 15.00 - ul. 11 listopada 12 - 2 ks

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)