Niedziela zw. - 14.I.2018r.

1. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Zapraszamy na Nieszpory o Najświętszym Sakramencie, które śpiewamy po wieczorowej Mszy św.
2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała o g. 18.00. Poświęcenie ziół i kwiatów. Błogosławieństwo dzieci.
3. Jutro Msza św. a na zakończenie nieszporów modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała.
4. W tym tygodniu I środa i I czwartek miesiąca czerwca. Nabożeństwa tych dni łączymy z Oktawą Bożego Ciała.
5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystość post nie obowiązuje.
6. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca NMPanny. Czcicieli Maryi zapraszamy na wieczorową Mszę św.
7. Jest organizowana pielgrzymka dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów do Sanktuarium Maryjnego w Studzienicznej w dniu 16 czerwca. Wyjazd o g. 7.00, powrót ok. g. 17.00. Informacje u ks. dziekana. Zapisy do 10.VI.
8. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem " 8 rzeczy .....". Jest on w gablocie.
Można go streścić w słowach: gdy idziemy do kościoła to "Boga interesuje nasza twarz (która jest odbiciem duszy), a schludne ubranie zawsze ją eksponuje".

9. Z racji prowadzonego remontu głównej drogi przez Kolno ruch będzie skierowany przez ulicę Kościelną. Prosimy nie parkować samochodów na ulicy Kościelnej. Można parkować na parkingu przy plebanii i wikariatach.