Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2024

 1. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje parafialne. Ćwiczeniom duchowym będzie przewodniczył ksiądz dr Wojciech Kotarski – przewodniczący Wydziału Katechetycznego z Ełku. Msze Święte będą sprawowane w godzinach: 9:00 11:00 16:30 18:00. Dzieci zapraszamy na msze święte o godzinie 16:00 w poniedziałek i wtorek. We wtorek 19 marca w Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca NMP Mszą Świętą o godzinie 18:00 połączoną z uroczystym wprowadzeniem relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów zakończymy rekolekcje. We wtorek na mszy świętej o godzinie 11:30 będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych.

2. 13 marca we środę zapraszamy przed Mszą Świętą wieczorną na różaniec fatimski.

3. 15 marca w piątek odbędzie się Kolneńska Ekstremalna Droga Krzyżowa. Organizatorem przedsięwzięcia jest Pani Justyna Kajko. Każda osoba pragnąca wziąć czynny udział jest zobowiązana do rejestracji na stronie www.edk.org.pl Wymarsz na trasę po Mszy Świętej o godzinie 18:00 – 15 marca.

 4. 16 marca w sobotę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w kaplicy Matki Bożej

5. Dziękuję wszystkim, którzy wsparli zbiórkę żywności prowadzoną przez nasz parafialny Caritas. W sposób szczególny za organizację dziękuję Paniom Barbarze i Wiesławie Sekścińskim, Lucynie Gromadzkiej i naszej młodzieży.

6. Dziękuje właścicielom Colnusa za podarowanie bonów do korzystania z sali zabaw dla dzieci.

7. W minionym czasie dokonano pomiarów w nowych pomieszczeniach kancelaryjnych i po wstępnej wycenie zostało zamówione umeblowanie do tych pomieszczeń. Chcemy w tym roku uruchomić nowe kancelarie tak, aby wszystko było w jednym miejscu. Ofiary z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na prace remontowe.

8. W przyszłą niedzielę po mszy z godz. 9:00 spotkanie Kółek Różańcowych.

9. W minionym tygodniu na prace remontowe wpłynęły ofiary od Pani Teresy i Pani Doroty. Za każde dobro z serca dziękuję.

10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odszedł: + Kazimierz Stachelski l. 82 Wieczny odpoczynek ...

         Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk