16 Niedziela zw. - 23.VII.2017r.

1. Przeżywamy nasz parafialny odpust ku czci św. Anny. Zachęcam, by po Mszy św. przejść na kolanach wokół głównego ołtarza i zanosić modlitwę do Boga, przez wstawiennictwo św. Anny, której obraz jest u góry w ołtarzu.
Dla uzyskania odpustu:
- uczyńmy intencje uzyskania odpustu i ofiaruj go za jedną osobę zmarłą lub za siebie samego
- uczyńmy żal za grzechu i obrzyćmy w sobie każdy grzech oraz przywiązanie do grzechu
- Wierzę w Boga Ojca ....
- pomódlmy się w int. Ojca Świętego. - Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu. (3 razy).
2. We wtorek przypada wspomnienie św. Krzysztofa - patrona wszystkich kierowców i podróżujących. Z tej okazji za tydzień poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św.
3. W środę wspomnienie św. Joachima i Anny Rodziców NMPanny.
4. W najbliższą sobotę 29 lipca ok. g. 17.30 przyjdą do Kolna pielgrzymi diecezji ełckiej. W tym roku zatrzymają się przy kościele Chrystusa Króla Wszechświata. Zachęcam do spotkania z pielgrzymami.
5. Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczone na WSD w Łomży.
6. Za tydzień Msza św. i spotkanie dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin o g. 15.00.