14 Niedziela zw. - 8.VII.2018r.

1. Witamy w naszej parafii Ojca Redemptorystę Wojciecha Skroboszewskiego i Ojca Dominikanina Andrzeja Potockiego, którzy w lipcu pomagają w nam w pracy duszpasterskiej.
2. W środę 11 lipca święto św. Benedykta, Opata Patrona Europy.
3. W czwartek 12 lipca Uroczystość św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Naszej Diecezji.
4. W piątek 13 lipca - poprzedzona różańcem - wieczorowa Msza św. w int. Rodziny RM.
5. Za dwa tygodnie 22 lipca będziemy obchodzili nasz główny Odpust parafialny ku czci św. Anny.
6. Witamy przybyłych gości do naszej parafii na urlopy i wakacje. Przypominamy ostrzeżenie przed kąpielą w miejscach niedozwolonych. Prosimy o roztropność w używaniu alkoholu. Otoczmy troską dzieci jak również zabezpieczmy mienie materialne, gdy wyjeżdżamy na wypoczynek i zwróćmy uwagę na mienie sąsiadów, którzy wyjechali na wakacje. Życzymy miłego wypoczynku.