12 Niedziela zw. - 24.VI.2018r.

1. W piątek 29 czerwca Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. jak w dzień powszedni. Taca w tym dniu jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
2. 30 czerwca - ostatniego dnia miesiąca - spotkanie, przy grocie, mężczyzn z Maryją o 21.00.
3. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna będzie od wtorku do soboty g. 9.00-10.00 i po wieczorowej Mszy św..
4. Wójt Gminy Kolno informuję, że w Gminie Kolno została powołana komisja do spraw szacowania strat w gospodarstwach rolnych na obszarach dotkniętych suszą. Straty szacowane są na podstawie wniosku złożonego przez rolnika do Urzędu Gminy Kolno. Formularz wniosku dostępny jest na stronie www.gminakolno.pl lub w Punkcie Obsługi Interesanta w Urzędzie Gminy Kolno. Wójt prosi o niezwłoczne składanie wniosków.
5. Witamy przybyłych gości do naszej parafii na urlopy i wakacje. Wszystkim życzymy nabierania sił w promieniach bożej łaski i słońca. Przypominamy ostrzeżenie przed kąpielą w miejscach niedozwolonych. Prosimy o roztropność w używaniu alkoholu. Otoczmy troską dzieci jak również zabezpieczmy mienie materialne, gdy wyjeżdżamy na wypoczynek i zwróćmy uwagę na mienie sąsiadów, którzy wyjechali na wakacje. Życzymy miłego wypoczynku.