31 Niedziela zw. - 5.11.2017r.

1. W czwartek 9 listopada Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
2. W sobotę 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości. Rzeczpospolita Polska to nasza Ojczyzna - pamiętajmy o wywieszeniu w tym dniu naszej biało-czerwonej Flagi Narodowej. Msze św. o 7.00, 9.00, 11.00, 18.00. Msza św. w int. Ojczyzny o g. 11.00.
3. Od jutra nasz organista p. Marek rozpocznie roznoszenie opłatków na Wigilię Bożego Narodzenia, które zostały pobłogosławione w kościele. Dzielenie się opłatkami pobłogosławionymi w kościele jest aktem religijnym i wyrazem łączności z całą parafią. Opłatki zakupione w sklepie tego wymiaru nie posiadają, bo są kolejnym produktem handlowym. Z marketów nikt nie przychodzi, aby grać i śpiewać w naszym kościele ubogacając liturgię. Ofiary, które będziecie składali przy tej okazji niech będą podziękowaniem p. Markowi za jego śpiew w naszej parafii. Pan Marek nie jest na pensji i utrzymuje się tylko z ofiar, które mu składacie przy okazji posług religijnych i za opłatki. Za życzliwość i ofiarność - Bóg zapłać.
4. W listopadzie szczególnie pamiętamy o naszych zmarłych. Zapraszamy na Msze św. za zmarłych:
- pracowników instytucji państwowych, zakładów pracy, służby zdrowia, firm prywatnych, rzemieślników - we wtorek 14 XI g. 18.00

- strażaków i policjantów - w czwartek 16 XI g. 18.

- nauczycieli, wychowawców, pracowników oświaty - w piątek 17 XI g. 18.00