29 Niedziela zw. - 22.X.2017r.

1. W sobotę 28.X - święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W tym dniu przypadnie 92 rocznica powstania naszej Diecezji Łomżyńskiej.
Imieniny obchodzi ks. biskup Tadeusz Bronakowski . Wraz z życzeniami imieninowymi ślemy ks. biskupowi naszą modlitwę.
2. W najbliższą niedzielę 29 października naszą parafię będzie wizytował ks. Bp. Tadeusz Bronakowski. Taka Wizytacja Kanoniczna odbywa się co 5 lat.
Ks. biskup spotka się z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakr. bierzmowania po Mszy św. o g. 9.00 i rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. po Mszy św. o 12.30.
3. Za tydzień będziemy przeżywali Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła.
4. Zbliżają się dni szczególnej pamięci i modlitwy za naszych zmarłych. Porządkujemy ich groby, zanosimy kwiaty i znicze. Dziękuję za troskę o groby kapłańskie na starym cmentarzu. Pamiętajmy jednocześnie o różnych formach duchowej pomocy zmarłym; o uczynkach miłosierdzia i modlitwie.