30 Niedziela zw. - 28.X.2018r.

1. Dzisiaj jest 93 rocznica powstania naszej Diecezji Łomżyńskiej. Obchodzimy również dzisiaj Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, życzliwą pomocą i ofiarą utrzymują i wspierają tę świątynię parafialną - naszą kolneńską Farę. Modlitwą obejmujemy biskupa Tadeusza Bronakowskiego w dniu imienin.
2. W środę 31 października - ostatniego dnia miesiąca - spotkanie mężczyzn przy grocie z Maryją o 21.00.
3. W czwartek 1 listopada - Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. g. 7.00, 9.00, ll.00, 17.00.
Po Mszy św. o g. 11.00 w żałobnej procesji pójdziemy najpierw na stary cmentarz a następnie przejdziemy na cmentarz komunalny, by modlić się za zmarłych. Na koniec na cmentarzu komunalnym (ok. g. 13.20) będzie odprawiona Msza św. w intencji naszych zmarłych.
4. W piątek 2 listopada - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych - Dzień Zaduszny. I piątek miesiąca. Msze św. o 7.00, 9.00, 11.00, 18.00. O g. 14.00 na starym cmentarzu - procesja żałobna, modlitwy za zmarłych. O g. 14.30 na cmentarzu komunalnym - procesja żałobna i g. 15.00 Msza święta za zmarłych.
5. Od 2 do 8 listopada Nowenna za zmarłych. Pół godziny przed wieczorową Mszą św. czytamy zdrowaśki jednorazowe i odmawiamy różaniec za zmarłych. Zdrowaśki jednorazowe składamy do skarbony przed ołtarzem. Zmarłych na modlitwę zdrowasiek całorocznych zapisujemy w zakrystii.
6. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca listopada. Nabożeństwa w poszczególne dni łączymy z modlitwą za zmarłych. Spowiedź w I piątek od g. 17.00.
7. W sobotę 3 listopada zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych g. 17.00 do sali parafialnej.