IV niedziela Adwentu

4 Niedziela Adwentu - 22.XII.2019r.

1. We wtorek Msze św. o g. 7.00 i 8.00, nie będzie Mszy św. o g. 18.00.
Wieczorem rozpoczynając świętowanie Bożego Narodzenia zasiądziemy w gronie rodziny do wieczerzy wigilijnej; rozpocznijmy ją wspólną modlitwą, odczytaniem fragmentu ewangelii o narodzeniu Jezusa, śpiewajmy kolędy a dzieląc się opłatkiem i składając życzenia wybaczmy sobie doznane urazy. O północy rozpocznie się Pasterka. Będzie ona poprzedzona śpiewaniem kolęd.
2. Następne Msze św. w I dzień Uroczystości Bożego Narodzenia o 900, 1100, 1230, 1700. Nie będzie Mszy św. o 700.
3. W czwartek II dzień Bożego Narodzenia święto św. Szczepana pierwszego męczennika. Msze św. jak w niedzielę. Ofiary na KUL i cele edukacyjne naszej diecezji.
4. Najbliższa niedziela to święto św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Na każdej mszy św. małżonkowie będą mogli odnowić przysięgę małżeńską.
5. Wizytę Duszpasterską rozpoczniemy zaraz po świętach w piątek 27 grudnia. Kapłan przychodząc do rodziny pragnie spotkać się z całą rodziną, by wspólnie się pomodlić i wszystkim udzielić błogosławieństwa na kolejny rok. Ofiary przy tej okazji składane są wyrazem troski o parafię i życzliwością dla nas księży. W 2020roku planujemy następujące prace; zawiesić dwa nowe dzwony w naszej dzwonnicy; pierwszy - dla upamiętnienia setnych rocznic urodzin Papieża Jana Pawła II i cudu nad Wisłą oraz beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia Stefana Kard. Wyszyńskiego i drugi na cześć patronki naszej parafii św. Anny. oraz podłączyć budynki parafialne do ogrzewania miejskiego. Za złożone ofiary - Bóg zapłać.

6. Porządek kolędy na najbliższe dni:
27.XII piątek

g.15.00 - A. Krajowej - 3 ks.

28.XII sobota
g. 9.00 - ul. Łabno Duże - 3 ks.
g. 15.00 - ul. T. Kubraka 1- 1 ks.

29.XII niedziela

g. 15.00 - ul. T. Kubraka 3 - 1 ks.

30.XII – poniedziałek
g. 9.00 - Stary Gromadzyn - 3 ks.
g. 15.00 - ul. Kościuszki - 2 ks.

31.XII - wtorek

g. 9.00 - Tyszki Łabno -1ks.

- Gromadzyn Wykno - 1 ks.

- Czernice i Pachuczyn - 1 ks.