5 Niedziela zw. - 4.II.2018r.

1. W niedzielę 11 lutego Wspomnienie NMP z Lourdes. Z tej okazji namaszczenie chorych na każdej Mszy św. Bardzo prosimy o przywiezienie osób chorych i starszych, by mogli przyjąć umocnienie w swoich dolegliwościach poprzez ten sakrament.
2. Chrzest dziecka zgłaszamy w kancelarii parafialnej najpóźniej na dwa tygodnie przed chrztem. Chrzty w naszej parafii są w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca.
3. Zamiar zawarcia sakramentu małżeństwa należy zgłosić ks. dyżurnemu najpóźniej na 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu.
4. Ofiary na organy złożyły KŻR św. Weroniki, św. Magdaleny, św. Katarzyny. Bóg zapłać.
5. Hospicjum bł. ks. Michała Sopoćki w Wilnie to dom, w którym panuje miłość, dobroć i nadzieja! W hospicjum chorzy i ich rodziny otoczeni są troską i opieką duchową, medyczną, psychologiczną i socjalną. Hospicjum to jest pierwszym i jedynym takim Domem na Litwie.
Hospicjum założyła i kieruje siostra Michaela Rak ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego. Obecnie hospicjum opiekuję się tylko osobami dorosłymi, ale trwają prace by można było opieką objąć również dzieci nieuleczalnie chore. Za tydzień będzie można złożyć ofiary do puszek na wybudowanie Działu Dziecięcego Hospicjum Bł. Ks. Michała Sopoćki w Wilnie.