2 Niedziela Wielkiego Postu - 12.III.2017r.

1. Przez okres postu zapraszamy na katechezę dla dorosłych, która jest prowadzona od poniedziałku do czwartku 15 min przed wieczorową Mszą św. Na katechezie będziemy poznajemy prawdy wiary i pojęcia chrześcijańskie, które są w Kościele Chrystusowym.
2. Ks. Grzegorzowi z okazji imienin życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i życzliwości od ludzi.
3. W niedzielę 19 marca w parafii Poryte o godz. 12.00 rozpocznie się kurs przedmałżeński dla narzeczonych przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa.
4. Zachęcamy do nabywania świec-paschalików, z których dochód jest przeznaczony na działalność Caritas.
5. Przy rozliczaniu się z podatków za ubiegły rok zachęcamy do przekazywania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego np. Caritas naszej diecezji, Głosu Katolickiego.
6. Ofiary na ołtarz złożyły; KŻR św. Katarzyny, KŻR św. Małgorzaty. Bóg zapłać. Za tydzień ofiary na ogrzewanie kościoła.