Uroczystość Bożego Narodzenia - 25.XII.2016r

1. Jutro II dzień Bożego Narodzenia. Święto św. Szczepana, Męczennika. Msze św. jak w niedzielę. Ofiary na KUL i cele edukacyjne naszej diecezji.
2. W piątek 30 grudnia Święto świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
3. W sobotę zakończymy obecny 2016 rok. Msza św. i nabożeństwo na zakończenie roku o g. 18.00.
4. w niedzielę 1 stycznia Nowy Rok - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicieli Maryi. Nie będzie Mszy św. o g. 7.00. Następne Msze św. jak w niedzielę.
5. Dziękuję Wam drodzy Parafianie za Waszą troskę o naszą parafię, jej świątynię, sprawy duszpasterstwa grup, odpowiedzialności materialnej za pozostałe budynki i funkcjonowanie parafii.
W następnym roku jak już wspominałem planuję wykonanie marmurowego ołtarza (który będzie konsekrowany na zakończenie Misji Świętych 28 maja), lektorium, miejsca przewodniczenia oraz świeczników. Na frontonie kościoła nad drzwiami będzie wykonana ceramiczna mozaika przedstawiająca patronkę naszej parafii św. Annę. Szkic tej mozaiki jest uwidoczniony w dekoracji żłóbka. Wymienione prace, tak jak i wszystkie do tej pory wykonane, to nasz wspólny wysiłek. Za wszystkie ofiary już złożone i za te, które złożycie podczas kolędy i przy innej okazji serdecznie Wam drodzy parafianie dziękuję. Wam, którzy na codzień jesteście w Kolnie i tym, którzy wyjechali z Kolna a czując więź ze swoim parafialnym kościołem wspierają go swoimi ofiarami. Dziękuję. Bóg zapłać.

Planowana kolęda;

KOLĘDA DO NOWEGO ROKU JEST ODWOŁANA Z POWODY CHOROBY KSIĘŻY (grypa).

2.I - poniedziałek
g. 15.00 - ul. Konstytucji 3 Maja 66 i 66a - 1 ks. g. 15.00 - ul. Konstytucji 3 Maja 66b i 66c - 1 ks. . - ul. Czysta (z pocz. ul. Kons. 3 Maja) – 1 ks.
3.I - wtorek
g. 15.00 - ul. A. Krajowej - 3 ks. (wg porządku z pop. roku)