Wydarzenia

Podziękowanie ks. Kamilowi

W dniu dzisiejszym jako wspólnota parafialna wyraziliśmy wdzięczność Księdzu Kamilowi za Jego trzyletnią posługę w naszej parafii. Od przyszłej niedzieli ksiądz Kamil będzie posługiwał w parafii Baranowo. Do Kolna przybył w niełatwym czasie pandemii. Dał się poznać jako sprawny organizator, a przy tym człowiek otwarty na potrzeby innych. Jak podkreślili to przedstawiciele naszej parafii zawsze uśmiechnięty, z dobrym słowem i werwą do pracy. Ksiądz Kamil podkreślił dzisiaj, że jego celem było prowadzenie innych do Jezusa i za tę posługę, którą podejmował wielowymiarowo z serca dziękuję. Życzymy wielu Bożych Łask na nowym odcinku realizacji Chrystusowego powołania.

Więcej zdjęć w galerii

Więcej w tej kategorii: « Miesiąc remontu Kolejny tydzień »

wzasiegu logo w70pxrngk