Oaza w Cieciorach

Oazowa młodzież z parafii p.w. św. Anny poprzedziła Adwent integracyjnym wyjazdem do gminy Turośl. W dniach 25-26 listopada czterdziestoosobowa grupa zjawiła się w Cieciorach, by tam pogłębiać swoją wiarę. Adoracja oraz sobotnia msza były głównymi punktami wyjazdu. By móc jeszcze bardziej zbliżyć się do Chrystusa, oazowicze brali udział w warsztatach śpiewu prowadzonych przez panią Paulinę Przychodzeń. Jak powiedział św. Augustyn: "Kto dobrze śpiewa, dwa razy się modli ".
W całym planie nie mogło oczywiście zabraknąć czasu na rozrywkę. Wieczorowe gry i zabawy już na stałe wpisują się w program oazowych wyjazdów.
Tak spędzone chwile z pewnością zaowocują w przyszłości, ponieważ czas spędzony z Bogiem nigdy nie jest czasem straconym.
Katarzyna Szymańska