Wydarzenia

Nasza schola dziecięca "Perełki".

Nasze "Perełki".

“Błogosławieni czystego serca albowiem oni Boga oglądać będą” – to myśl przewodnia XXI Diecezjalnego Przeglądu Piosenki Religijnej, który odbył się 18 października 2014 r. w parafii pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie.
Do Grajewa przyjechały schole i chóry parafialne z diecezji łomżyńskiej, które zaprezentowały swój dorobek wokalno-muzyczny.
Naszą parafię reprezentowała schola dziecięca ,,Perełki” z piosenką ,,Nadejdzie dzień”. Mimo niewielkiego dorobku i kilku prób dzieciaki poradziły sobie doskonale. Bez tremy i stresu śpiewały i klaskały na chwałę Boga.

W dni 22 listopada 2014 r. w hali sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbył się VII Festiwal Pieśni Maryjnej. W tegorocznym Festiwalu wystąpiło: 8 chórów, 6 zespołów wokalnych powyżej lat 16, 11 zespołów wokalnych do lat 16 oraz 26 solistów. Naszą parafię w kategorii zespoły do lat 16 reprezentowała schola dziecięca ,,Perełki”. Dzieciaki zaśpiewały piosenkę ,,Historia” Magdy Anioł, która chwyciła za serce publiczność.

zob. galeria

wzasiegu logo w70pxrngk