Wielkanoc, 17.IV.2022r

1. Jutro II dzień Wielkanocy. Msze św. jak w każdą niedzielę.
2. Trwamy w odmawianiu Nowenny do Miłosierdzia Bożego, by przygotować się do Święta Miłosierdzia Bożego w najbliższą niedzielę.
3. W najbliższy piątek z racji Oktawy Wielkanocnej można spożywać pokarmy mięsne.
4. W piątki Okresu Wielkanocnego zapraszamy na Drogę Światła o g. 17.30.
5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o g. 15.00.
6. Dziękuję wszystkim osobom, dzięki zaangażowaniu których mogliśmy owocnie przeżyć Triduum Paschalne:
- ks. Andrzejowi i Kamilowi i wszystkim osobom, które czynnie włączyły się w liturgię Wielkiego Tygodnia, oraz całej Liturgicznej Służbie Ołtarza
- ks. wikariuszom, p. kościelnemu i p. Małgorzacie, za dekorację Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Za złożone ofiary na kwiaty.
- p. organiście Rafałowi i chórowi parafialnemu za śpiew
- harcerzom i młodzieży za adorację, śpiew i modlitwę
- strażakom i kawalerzystom za adorację i udział w procesji
- dzieciom i wszystkim osobom niosącym feretrony i sztandary za czynny udział w procesji
Dziękuję również;
- p. Krystynie, p. Renacie, p. Beacie, p. Wiesławie, p. Andrzejowi za troskę o czystość bielizny kielichowej, alb, komż, obrusów, naszej świątyni, sal parafialnych i otoczenia kościoła
- Parafialnemu Zespołowi Caritas za całoroczną troskę o potrzebujących.
- Dziękuję wszystkim, którzy spieszą z pomocą poszkodowanym Ukraińcom. Wspomnę o pięknej i ofiarnej postawie Kolneńskiej Grupy Pierwszej Pomocy, strażaków i harcerzy.

Dziękuję za wszystkie nadesłane życzenia świąteczne do parafii od parlamentarzystów, instytucji państwowych, samorządowych, firm i osób indywidualnych. Wszystkie te życzenia odwzajemniam.