Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie XXXI Niedziela Zwykła – 5.11.2023

1. Bardzo dziękuję za piękne przeżycie we wspólnocie wiary Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Dziękuję za Wasze bycie na Eucharystii jak i na Różańcu na cmentarzu. Księżom Andrzejowi i Sławomirowi dziękuję za pomoc. Panu Organiście, Panu Kościelnemu i Panu Andrzejowi za sprawną współpracę. Bóg zapłać.

2. 11 listopada w sobotę Święto państwowe – Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msze święte będą sprawowane w porządku niedzielnym. Nie będzie mszy św. o godzinie 12.30. Uroczysta Msza Święta za Ojczyznę będzie sprawowana o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy.

3. W przyszłą niedzielę o godzinie 12:00 ksiądz Sławomir będzie obchodził swoje święto patronalne. Już dzisiaj dziękuję za Jego posługę, życzliwość i tworzenie parafialnej wspólnoty.

4. Trwającą nowennę za zmarłych zakończymy we środę Mszą Świętą sprawowaną w intencji wszystkich zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej w bieżącym roku. Zapraszamy wszystkie rodziny i przyjaciół naszych bliskich do wspólnoty modlitwy.

5. Dziękuję za ofiary złożone na remont. W minionym tygodniu ze względu na czas świąteczny był mały przestój. Nie mniej trwały prace nad konstrukcją schodów i lekko do przodu drgnęły sprawy związane ze szpachlowaniem ścian.

         Dziękuję za okazane wsparcie duchowe i materialne: od Pani Marzeny, Pani Teresy, Pani Alicji, Państwa Kazimierza i Krystyny, Pani Doroty, Pani Krystyny, Państwa Barbary i Zdzisława oraz przelewem od Pani Doroty, Pani Joanny, Pani Marianny, Pani Anny, Pani Magdaleny, Pana Jana, Pana Krzysztofa, Pani Małgorzaty

                                                                             Z serca wszystkim dziękuję

6. Organizujemy w ferie zimowe wyjazd rodzinny połączony z nauką jazdy na nartach. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do zakrystii do Księdza Proboszcza. Od ilości osób zależą ewentualne koszta wyjazdu.

7. Ofiary do puszek za tydzień będą przeznaczone jako wsparcie dla wspólnot Kościoła w krajach, gdzie są prześladowane.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do Domu Ojca: + Jadwiga Pikulińska l.92

         Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk