Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Adwentu – 10.12.2023

  • Email

1.      W najbliższy piątek i sobotę będziemy przeżywać rekolekcje adwentowe. To czas refleksji, pogłębionej modlitwy i sakramentu pojednania. Słowo Boże wygłosi do nas Prefekt Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży Ks. dr Michał Cherubin. Porządek Mszy Świętych jest następujący: 7:00, 8:00, 11:00, 18:00. W sobotę na mszy świętej o godzinie 11:00 będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych. Zapraszam, aby pomóc dotrzeć naszym bliskim na to sakramentalne spotkanie.

1a. We środę 13 grudnia różaniec fatimski przed Mszą Świętą.

2. 16 grudnia po wieczornej Mszy Świętej spotkanie w kaplicy Matki Bożej Rycerstwa Niepokalanej.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej z godziny 12:30 spotkanie dzieci i rodziców, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 9:00 Harcerze z Hufca ZHP Kolno przekażą wiernym z naszej parafii Betlejemskie Światło Pokoju.

5. Prace wykończeniowe trwają. W minionym tygodniu zakończone zostało układanie płytek na podłodze w dolnej kondygnacji. Została też sfinalizowana elektryka na parterze. Pomalowana została jadalnia i zakończono prace przy schodach na piętro montując barierki i ostateczne wykończenie. Jest to najbardziej pracochłonny i kosztowny moment dlatego bardzo dziękuję za każdą formę okazanej życzliwości i zrozumienia. W najbliższym tygodniu powinien rozpocząć się montaż nowej kuchni.

         Dziękuję za okazane wsparcie materialne i modlitwę: od Pana Alfreda oraz przelewem od Pana Zbigniewa, Pani Anny, Pana Lecha, Pani Teresy, Pani Doroty i Pani Sylwii

                                                                           Z serca wszystkim dziękuję

5a. Ofiary z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na trwające prace remontowe.

6. Od lat wspieramy działalność Caritas kupując świece na stół wigilijny. Są one rozprowadzane przy wyjściu z kościoła. Niech nie zabraknie w ten sposób okazanej przez nas wrażliwości na drugiego człowieka, a na pewno płomień tej świecy rozgrzeje nie jedno ludzkie serce. Jest jeszcze sporo świec a myślę, że i potrzebujących jest niemało. Dziękuję za ten gest solidarności.

7. Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych wiernych w tym roku będą dwie pasterki. Jedna o godzinie 22:00 i druga o godzinie 24:00.

         Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk