27 niedz. zw. – 2.X.2022r.

1. Nabożeństwo Różańcowe odprawiamy w dni powszednie o g. 17.15 i w niedzielę o g. 16.15. Zapraszamy dzieci i dorosłych. Zachęcamy do odmawiania wspólnie różańca w domu.
2. W środę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej – dziewicy.
3. W piątek Wspomnienie NMPRóżańcowej. W najbliższą niedzielę 9 października Odpust parafialny NMPRóżańcowej. Suma odpustowa z procesją eucharystyczną o g. 12.30. Proszę o udział w procesji dzieci do sypania kwiatów oraz dorosłych do niesienia paramentów procesyjnych.
4. W tym tygodniu I środa, I czwartek i I piątek miesiąca. Nabożeństwa poszczególnych dni łączymy z nabożeństwem różańcowym. W i piątek spowiedź od 17.00.
5. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym ,,BETANIA” serdecznie zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne, które rozpoczną się w najbliższą środę 05.10.2022 r. Mszą Św. o godz. 18.00.
6. Za tydzień spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i ich rodziców po Mszy św. o godz. 9.00.
7. Osoby, które chcą włączyć się w Rycerstwo Niepokalanej zapraszamy na spotkanie w niedzielę 16 października po wieczorowej Mszy św.
8. Spotkania dla narzeczonych przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa odbędą się w naszej parafii w dniach 15-16 oraz 22-23 października o g. 18.00. Zapisy nr tel. 535 872 321.
9. Osoby chore i w starszym wieku, które pragną przyjmować Komunię św. w I piątki w domu prosimy o zgłaszanie ich w zakrystii lub telefonicznie.