24 Niedziela zw. - 17.IX.2017r.

1. Jutro święto św. Stanisława Kostki - Patrona dzieci i młodzieży. Na modlitwę w ich intencji zapraszamy na Mszę św. na g. 18.00.
2. W piątek 22 września po wieczorowej Mszy św. spotkanie Grupy Wsparcia Modlitewnego św. Rity. Osoby, które chciałyby dołączyć do tej grupy modlącej się w intencjach osób, które o modlitwę proszą zapraszamy na to spotkanie.
3. W sobotę 23 września Wspomnienie św. Ojca Pio.
4. Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca Msza św. dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin o g. 15.00.
5. Rekolekcje ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym rozpoczną się 2 października. Rekolekcje są szansą na odnowienie swojego życia z Bogiem i odnalezienie swojego miejsca w Kościele.
6. Dziękujemy wszystkim osobom odpowiedzialnym i prowadzącym nasze diecezjalne media za przekaz treści religijnych.
7. Zachęcamy do korzystania z biblioteki parafialnej. Jest ona czynna w środy od g 17.00 do 18.00 w budynku parafialnym.