2 Niedziela adwentu. - 9.XII.2018r.

1. Osoby chore i w starszym wieku, które chcą skorzystać ze spowiedzi i przyjąć komunię św. w domu prosimy zgłaszać w zakrystii.
2. Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi, by przygotować się na Boże Narodzenie. Spowiadamy codziennie na roratach i pół godziny przed wieczorową Mszą św. Prosimy nie odkładajcie spowiedzi na ostatnie dni przedświąteczne.
3. W środę wieczorowa Msza św. poprzedzona różańcem w int. RM i TVTrwam.
4. Dziękujemy wszystkim osobom i rodzinom, które czując odpowiedzialność za parafię wywiązały się z tegorocznej ofiary na jej utrzymanie i funkcjonowanie. Za tydzień ofiary na ogrzewanie kościoła.
5. Dziękujemy za nabywanie świec Adwentowego Dzieła Pomocy Dzieciom i złożone w sklepach produkty żywnościowe i słodycze na paczki świąteczne dla ubogich rodzin. Dziękujemy parafialnej Caritas i harcerzom za przeprowadzoną zbiórkę tych darów. W piątek młodzież naszej parafii przekazała też dary rzeczowe na oddział dziecięcy szpitala onkologicznego w Białymstoku. Za wszystką dobroć serca, która wyzwala się wśród nas w tym okresie przedświątecznym - Bóg zapłać.