17 Niedziela zw. - 30.VII.2017r

1. W czasie trwania Łomżyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę od 1 do 14 sierpnia w dni powszednie Msza św. o g. 20.00 (nie będzie Mszy św. o 18.00) a później pielgrzymkowy Apel Jasnogórski. W niedziele apel po wieczorowej Mszy św.. Na spotkania apelowe zapraszamy pielgrzymów duchowych Grupy Białej im. św. Jana Pawła II. Na apele przychodzimy w białych koszulkach. Pielgrzymi otrzymują pamiątkowe znaczki i legitymacje. Ofiary przy tej okazji składane są przeznaczone na cele pielgrzymki.
2. W tym tygodniu I środa, I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca sierpnia. Nabożeństwa adoracyjne w poszczególne dni o godz. 19.00. Spowiedź w I piątek rano przed Mszą św2. i wieczorem od g. 19.00.
3. W niedzielę 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego. Odpust parafialny w Lachowie.
4. Dziękuję za złożone ofiary na pomoc rodzinie w Syrii. Naszą pomoc tej rodzinie przedłużyliśmy na następne 6 miesięcy. W gablocie jest podziękowanie za włączenie się w Akcję Caritas "Rodzina Rodzinie".